Історичні пазли

Сьогодні пазли набирають все більшої популярності
Найбільш вірне визначення слову «пазл» дано в вікіпедії: «(від англ. Jigsaw puzzle)-гра-головоломка, що представляє собою мозаїку, яку потрібно скласти з безлічі фрагментів малюнка різної форми».
Історія пазлів налічує більше як 250 років.Найперша така головоломка була створена не для розваги та гри, а для навчання. Англієць Джон Спілбер вирішив полегшити учням життя – допомогти їм вивчати географію цікаво й легко. А відтак ще у 60-х роках XVIII століття він створив пазли – географічну карту світу.
Складання пазлів – дуже корисне заняття. Насамперед, така гра розвиває логіку (учень обдумує, яка деталь підійде), уяву (аби скласти картинку, слід її уявити), пам'ять та уважність (у голові постійно слід тримати загальну картинку, аби легше  підбирати потрібні частинки).Тому цілком очевидно, що складання пазлів виховує такі риси, як акуратність, уважність, терпеливість,  посидючість. 
Збираючи пазл, можна подорожувати по різних містах і країнахпобачити кращі картини найвідоміших художників, зануритися у світ історичного минулого.
preview35 piece796px-Aya Sofya

preview30 piece475

preview28 pieceVizantiya

Немає коментарів:

Дописати коментар