Показ дописів із міткою Вітання. Показати всі дописи
Показ дописів із міткою Вітання. Показати всі дописи

13.01.16

З Новим Старим роком!

У 1918 році православна церква не прийняла новий Григоріанський календар.Вона продовжила жити за старим стилем (юліанським календарем), за яким Новий рік зустрічати потрібно було 14 січня.Чи засмутились українці?Звичайно,ні.
  Вечір напередодні Старого Нового року називається Щедрим або Маланчиним вечором і є традиційно одним з улюблених свят українців.Так у нашого народу виявилося цілих два свята Нового року.
  Звичайно,багато розмов іде проте,що напевно доцільно було б перейти церкві на європейський календар, і я також прихильник такого логічного переходу,але традиція святкування Щедрого вечера думаю буде тривати...

30.12.15

Гімн Різдва від композитора Леонтовича !

"Він — ніби різьбяр у музиці, що творить найтонші музичні вартості, неначе мережива із шовку",-так говорив Кирило Стеценко про українського композитора Миколу Леонтовича,автора відомого різдвяного гімну.В 1921 році  у віці 44 роки він був вбитий чекістом у рідному домі."Батьку,чому так  темно?Дайте мені світла",-були його останні слова...
ЦЕ НАША ІСТОРІЯ .СЛУХАЙТЕ ЗАПИС 1922 РОКУ. 
З НОВИМ РОКОМ ТА РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ ,УКРАЇНО!
Музичний чар "Щедрика" полонив не лише українців, а й увесь світ.
У різдвяному сезоні лунає через радіо по всій Америці мелодія нашого "Щедрика"
А ось як "Щедрик "звучить у виконанні Олега Скрипки


З РІЗДВОМ ХРИСТОВИМ ,УКРАЇНО!!!

21.08.14

З Днем державного прапора України !!!

Шановні українці !!!Дорогі освітяни !!!Любі мої учні!!!

Вітаю вас щиро зі святом Державного Прапора  України !!!
Любові!!! Здоров'я!!!  Мирного неба над головою !!!




18.04.14

Христос Воскрес!


ВІТАЮ  УСІХ УКРАЇНЦІВ   З  СВЯТОМ  ВОСКРЕСІННЯ  ГОСПОДНЬОГО!!!

СМАЧНОЇ ПАСКИ,ВЕСЕЛОЇ ПИСАНКИ ,ДУШЕВНОГО СПОКОЮ ,
МИРУ  ТА  БЛАГОДАТІ !!!



На цій картинці ви бачите  найбільше в світі пасхальне яйце.
Воно знаходиться на території Канади,в містечку Вегревіль.

Звичайно ,населене це містечко переважно....українцями.Його довжина 8 метрів,а ширина -5метрів,вага 2270 кілограм.
Вона обертається за вітром. Красиво...
А ця писанка є у моєму рідному  місті Сокалі,
біля церкви Св.Апостолів Петра і Павла.

              Прекрасно,що у нас на Україні  створюють таку красоту.


                                        ХРИСТОС  ВОСКРЕС  !!!

26.11.13

ВІТАННЯ !!!

Шановні відвідувачі блогу!!!

Мені приємно ,що ви відвідали цю сторінку.
Багато років я вчу дітей історії і вчусь разом з ними.

Цей блог для творчих вчителів,допитливих дітей і небайдужих батьків!!!!
Завжди буду рада спілкуванню з вами,мої шановні гості і віртуальні друзі.

З повагою Наталія Нестерук-вчитель історії 
Сокальської спеціалізованої школи І-ІІІст.№3