26 листопада Україна і світ вшановують вбитих голодом під час геноциду 1932–1933 років. Загальним гаслом днів вшанування жертв Голодомору в Україні є «Голодомор не зламав».
24 листопада Інститут націонльної пам'яті представив новий проект «Незламні». Герої проекту – це люди, які змогли реалізувати себе, попри травму пережитого у 1932-1933 роках.
Корисні інтернет-посилання :


